Ana Sayfa          Yabancı Filmler          Yerli Filmler          Film izle         

Kapat

Eş Değiştiren Erotik Film izLe


Yapım :2002, Hollanda


Tür :Dram / Romantik / Erotik


Yönetmen :Stephan Brenninkmeijer


Senaryo :Stephan Brenninkmeijer


Oyuncular :Ellen Van Der Koogh, Danny De Kok, Nienke Brinkhuis, Joep Sertons, Eleanore Merrill


Yapımcı :Roel Reiné, Stephan Brenninkmeijer


Görüntü Yönetmeni :Ron Toekook


Müzik :Danny Weijermans


Süre :1 saat, 33 dk.


Konusu:Filmimiz Diana ve kocası Jullian ile onların eş değiştirirken yaşadıkları deneyimi anlatmaktadır. Diana'nın kendine güveni olmayan yapısına rağmen o ve kocası Julian bir başka çift ile cinsel bir deneyim yaşamaya karar verirler. İnternette çok deneyimli Alex ve Timno'nun karşılık verdiği bir ilan yayınlar.Diana biraz gergindir. Kendine aşırı güvenen ve aşırı derecede seksi Alex ile tanışınca gerilimi bir kat daha artar. Heyacan ile yanıp tutuşan Julian'ın tam aksine Timo ilgisiz görünmektedir. Ancak akşam olduğunda ve cinsel arayışlar su yüzüne çıktığında, Timo'nun en baştan beri çizdiği portredeki duyarsızlığın pekte gerçeği yansıtmadığı, diğer yandan Diana'nın gizli gücü ortaya çıkar.Hollandalı eş değiştirenler topluluğunca kaçırılmaması gereken bir film olarak adlandırılan "Swinger-Eş Değiştirenler, " Hollanda'da olduğu gibi Almanya ve Belçika basınından da olumlu eleştiriler aldı ..


Yorumlar:Film dikkatli bir şekilde izlenecek olursa eş değiştirme olgusunun ve eşcinselliğin eleştirildiği farkedilecektir. özellikle bu hastalığın insan psikolojisinde oluşturduğu bunalım ve avrupa'nın sahip olduğu maddi gücün getirdiği hastalıklı bazı adetlerin sosyal yaşantıyı ve ailevi ilişkiler nasıl yıprattığını gösteriyor. filmde birkaç erotik sahne varsa da bence bunlar abartı değildi. filmin sahip olduğu senaryo gereği şarttı. hatta az bile olmuştu...
Tüm kadın giyim markası fırsatları için tıklayın !


film izle | online film izle | bedava film izle

1 film yorumu:

eş değiştiren erotik film izle dedi ki...

Eş değiştirmeli erotik film sitemize eklendi.

Yorum Gönder

 
Bu Sitede Online Film izleyebilirsiniz. Ancak Sitemizdeki Videolar Yahoo ve Google Benzeri Sitelerden Alıntıdır. Telif Haklarına Aykırı Yayınlardan Kaçınmaktayız.
film izle online film izle bedava film izle